Қазақ тілі | Русский язык | |

Ақтау қалалық мәслихатының
ресми сайты

— Ақтау қаласын және оның біз салып жатырған бүкіл инфрақұрылымын болашақтағы инвестицияларға тартымды еркін экономикалық аймаққа айналдыруды қалаймыз
Президент Республики Казахстан
Н. А. Назарбаев

Cайлау округтерінің шекаралары

Депутаттардың Т.А.Әа.

Тұрғындарды қабылдау туралы мәлімет

Округтер

1

Үмбетова Жаңагүл Жұмахметқызы

akbyo13@mail.ru

Әр айдың бірінші және үшінші дүйсенбі күні

15.00-17.00

№1 сайлау округі

1 шағынауданының №№2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22 в, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері; 1в шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 22, 22а, 22б, 22в жеке тұрғын үйлері, №1 өнеркәсіптік аймағының №№ 1, 2, 3 үйлері, СОТ «Поле Чудес», 2 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, №№ 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34. 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47а, 47в, 47в, 58, 59, 60, 61, 64, 69, 70, 71, 72, 73, 74, үйлері; сондай-ақ «Ақтау» қонақ үйі және ҚР Ұлттық қауіпсіздік комитеті шекара қызметінің «Батыс» өңірлік басқармасы, №25744 әскери бөлімі

2

Түркпенбаева Бибігүл Жапарқызы

bibigul_zhaparovna@mail.ru

Әр айдың бірінші және екінші бейсенбі күні

17.00-18.30

№2 сайлау округі

3 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20 а, 20б, 21, 22, 24, 25, 25а, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 57, 58, 59, 61, 63, 71, 72, 80, 83, 84, 85, 87, 110, 111, 112, 113, 114, 120, 122, 126, 138, 139, 140, 141, 145, 146, 146а, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154 а, 155, 156, 156 а, 157, 158, 159, 163, 164, 165, 166 үйлері; 3а шағынауданының №№ 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15/2, 15в, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері; 3б шағынауданының №№ 3, 5, 5 а, 8, 10, 15 үйлері; 6 шағынауданының №№ 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлері және «Silk wаy», «Жерұйық» және «Зеленая» қонақ үйлері

3

Молдағұлов Марат Николайұлы

m.moldagulov@mail.ru

Айдың әр

сейсенбі күні

17.00-18.30

№3 сайлау округі

4 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 20, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 үйлері, сондай-ақ «Каспиан Ривьера» конақ үйі, 4а шағынауданы жеке тұрғын үй массивінің барлық үйлері,  4 шағынауданда орналасқан №29011, №2018 әскери бөлімдері

4

Боранбаев Бердіқожа Оңдасынұлы

Berdik.b@mail.ru

Әр айдың үшінші бейсенбі күні

15.00-17.00

№4 сайлау округі

5 шағынауданының №№ 1, 1 а, 1 в, 1 г, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 39, 40, 41, 42 үйлері, 26 шағынауданының №№  20, 21, 23, 24, 29, 31, 32, 35, 36, үйлері. 27 шағынауданының №№ 16, 25, 64, 65, 66, 67, 79, 80 үйлері

5

Могилин Андрей Васильевич

aktau10@gmail.com

Әр айдың екінші және соңғы

жұма күні

15.00-17.00

№5 сайлау округі

6 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 37, 38, 39, 40 үйлері, 22 шағынауданының №№ 16, 29, 30, 31 үйлері, 23 шағынауданының № 101 үйі, 7 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлері, №2201 әскери бөлімі

6

Гусейнов Шамсадин Аллахверди оглы

behrud_builder@mail.ru

Әр айдың бірінші және соңғы

сәрсенбі күні

15.00-17.00

№6 сайлау округі

1а шағынауданында орналасқан стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: облыстық туберкулезге қарсы диспансері, облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы, облыстық психоневрологиялық үй-интернаты, облыстық тері-венерологиялық диспансері, «Шағала» шағынауданы, «Шағала» профилактикалық – сауықтыру орталығы, қарттар және мүгедектер үй-интернаты, қалалық перзентхана, «Шағала» мен «Рахат» қонақ үйлері, 8 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,  19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 үйлері, 22 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 6 а, 6 б, 7, 7 б, 8, 10, 10 б, 9, 15, 17 үйлері, сондай-ақ №№ 4 к, 32, 33, 34 жеке тұрғын үйлері

7

Асырова Лаура Арлабайқызы

luara_82@mail.ru

Әр айдың екінші және үшінші

сәрсенбі күні

15.00-17.00

№7 сайлау округі

9 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, 28, 29, 30 үйлері және «Ренесанс» қонақ үйі. 10 шағынауданының №№ 1, 2, 10, 11 үйлері, 11 шағынауданының №№ 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлері, Маңғыстау облысы Ішкі істер департаментінің тергеуге дейін уақытша қамау изоляторы, Стационарлық емдеу-профилактикалық мекемелері: облыстық емхана, облыстық перинаталдық орталығы, облыстық перзентхана, облыстық балалар емханасы, онкологиялық диспансер, балалар жұқпалы аурулар емханасы

8

Озғамбаев Құралбай Өмірзақұлы

Kural2001@mail.ru

Әр айдың соңғы дүйсенбі күні

16.00-18.00

№8 сайлау округі

11 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6а, 6б, 7а, 7б, 8а, 8б, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 58, 60 үйлері, 12 шағынауданының №№ 1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 17 а, 19, 20, 21, 21а үйлері

9

Зәкенов Сембіғали Төрешұлы

senbek@rambler.ru

Әр айдың үшінші және соңғы

сәрсенбі күні

сағ. 17.00-18.30

№9 сайлау округі

12 шағынауданының №№ 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 72б, 72в үйлері; 13 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 14, 15, 16 үйлері

10

Сауғабаев Мұрат Айтжанұлы

Magash-aktau@yandex.ru

Әр айдың бірінші сейсенбі күні

14.00-16.00

№10 сайлау округі

13 шағынауданының №№ 36, 37, 38, 39, 40, 42а, 42б, 44, 45, 46, 48, 49, 50а, 50б үйлері, 14 шағынауданының №№ 35, 36, 36а, 36б, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 52, 57, 58, 67, 69 үйлері; 15 шағынауданының №№ 2а, 2б, 3 а, 3 б, 3 в, 3 г, 4, 5, 8, 9, 9а, 9б, 10, 11 а, 11 б, 12, 12 а, 13 б, 18, 18 а, 18 б, 19, 21, 60, 61, 62, 64, 64 а, 66, 66 а, 68үйлері

11

Шапқан Бақыт Мақсатұлы

b.shapkan.@mail.ru

Әр айдың бірінші және үшінші

жұма күні

15.00-17.00

№11 сайлау округі

14 шағынауданының №№  11, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27а, 27б, 27 г, 28, 29, 30, 31, 32, 32а, 32б, 33, 33а, 34, 34а үйлері, 15 шағынауданының №№, 25, 26, 27, 28, 28а, 32, 34, 37, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52,  53, 54, 55, 56, 56а, 56 б, 58, 59, 65, 69, 70 үйлері және 15 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері, «Самал», «Самал-1», «Самал-2» тұрғын үй массивінің үйлері; 17 шағынауданының  «Дукат» ТК, «Грин Парк» ТК және 17 шағынауданының барлық жеке тұрғын үйлері

12

Керелбаев Асқарбек Сайынұлы

Ofis_alyans@mail.ru

Әр айдың бірінші сәрсенбі күні

сағ. 16.00-18.00

№12 сайлау округі

13 шағынауданының №№ 1а, 1б, 2, 2б, 3а, 3б, 5а, 5б, 6, 7, 13а, 13б, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25б, 26, 27, 28а, 28б, 30, 31а, 31б, 35, 52а, 52б, 53 үйлері; «Гранд Виктори» қонақ үйі, 14 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 59, 59а үйлері; Облыстық отбасы үлгідегі балалар ауылы (17 ш/а)

13

Есетов Қуаныш Қалпенұлы

Kuanysh.E@kmtf.kz

Әр айдың екінші және соңғы жұма күні

17.00-18.30

№13 сайлау округі

26 шағынауданының №№ 1, 1 б, 1 г, 2, 3, 4, 6, 6а, 7, 8, 8 а, 8 б, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 18, 19, 22, 26, 27, 28, 38, 39, 40, 41, 41 а, 42, 43, 45, 46 үйлері; 24 шағынаудандағы «Көктем» тұрғын үй массивінің үйлері, 31а шағынауданының №№ 16, 17, 18, 19 үйлері; 31 б шағынауданының №№ 30, 31, 32, 32/1, 32/2 үйлері; 32 а шағынауданының №№ 13, 14, 16, 17, 22, 23, 24, 25 үйлері; 32 б шағынауданының №№ 8, 8/1, 8/2, 16, 16/1, 16/2 үйлері; Ш. Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің жатақханасы. «Авиабаза» №30153 және №3502 әскери бөлімдері

14

Найзабеков Тәжімұрат Толбайұлы

kyokushin-kz@yandex.ru

Әр айдың үшінші сейсенбі күні

17.00-18.30

№14 сайлау округі

27 шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 47, 49, 57, 71, 72, 74, 75, 76, 85 үйлері және Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің жатақханасы (№7 үй); 28 шағынауданының №№ 1, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30 үйлері, 19 шағынауданының №№ 14/1, 14/2 үйлері; сондай-ақ «Болашақ» университеті, №6656 әскери бөлімі

15

Еңсегенов Серік Нұрғазыұлы

agf-nurotan@mail.ru

Әр айдың бірінші бейсенбі және соңғы сейсенбі күні

15.00-18.00

«Нұр Отан» партиясы АҚФ

№15 сайлау округі

27 шағынауданының №№ 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 51, 52, 53, 54 үйлері, 28а шағынауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 14 үйлері

16

Бүркітбаев Архимед Мақсатұлы

info@mobil-s.kz

Әр айдың соңғы бейсенбі күні

16.00-18.00

№16 сайлау округі

Өмірзақ ауылының №№ 1, 2, 5, 6, 7, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 үйлері; №№ 1, 2, 3, 4, 11, 18, 19, 20, 21, 46, 47, 48 үйлері, Монтаж басқармасы-3, «Рауан» және «Приморский» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері, «Приозерный», «Приозерный-1», «Приозерный-2» тұрғын үй массивтерінің барлық үйлері және 21 шағынауданының № 37, 37/1, 37/2, 37/3 тұрғын үйлері, 28 шағынауданының №№ 14, 15, 16, 20, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 48 үйлері, 29 шағынауданының №№ 3, 4, 5, 6, 200, 201, 202, 203 үйлері; «Шығыс-1», «Шығыс-2», «Шығыс-3», «Толқын-1», «Толқын-2» тұрғын үй массивінің үйлері; «Нұр Плаза» қонақ үйі және 30 шағынауданының  жеке тұрғын үйлері

17

Көшербай Ықылас Еділұлы

aues_aktau@mail.ru

Әр айдың екінші сәрсенбі күні

17.00-18.00

29 ш/а,

№28 о/м

акт залы

№17 сайлау округі

28 шағынауданының №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлері, 29 шағынауданының №№ 7, 8, 9, 15, 16, 17, 20, 21, 23, 24 блок «Б», тұрғын/үй кешені «Заветная мечта», 26, 26/1, 26/2, 27, 28, 30, 30 а, 31, 220 тұрғын/үй кешені «Ажар»; 30 шағынауданының №№ 165, 166, 167, 168, 169, 183, 183/1 үйлері